proselect_group

מה זה Wet Brush – המברשת הרטובה

במבט ראשון, המברשת הרטובה נראית כמברשת רגילה אבל שימוש אחד בלבד יבהיר לנשים, גברים, וילדים מדוע זו המברשת הטובה בעולם והנמכרת ביותר בארה"ב להתרת קשרים. גם בשיער רטוב וגם  ביבש, המברשת מתירה קשרים במהירות וללא כאב אפילו בשיער הכי סבוך ובעייתי.

כל מעצב שיער יגיד לך שאסור לסרק שיער רטוב כי זה מזיק וקורע את השיער. את רואה את הנזקים יום יום בשיערך העייף עם הקצוות המפוצלים ובכמות השערות שאת מסירה מהמברשת. הסוד של המברשת הוא בסיבי המברשת החכמים "שיודעים" מתי להיות רכים ומתי קשיחים ומאפשרים סירוק עדין, בריא וללא כאבים. המברשת היא הפתרון האמיתי לנשים המעוניינות להסתרק בקלות ולשמור על שיער בריא ולילדות הסובלות בעת הסירוק.

תכונות ויתרונות המברשת

 • סיבים חכמים – סיבי המברשת רכים וגמישים ועשויים בטכנולוגית IntelliflexTM
 • שיער בריא – אינה פוגעת בשיער כמו מברשות אחרות
 • לא קורעת – משאירה את השיער על הראש ולא על המברשת
 • פותחת בקלות קשרים בשיער
 • עובדת מעולה על שיער רטוב וכמובן גם על יבש
 • מתאימה לנשים, גברים וילדות
 • פתרון מעולה לפאות ותוספות שיער
 • סרוק עדין לנשים עם שיער פגום
 • המברשת המקצועית הנמכרת בארה"ב

b830w-pink

למה בכלל צריך מברשת מיוחדת לשיער רטוב

השיער עשוי מחומר שנקרא קרטין. הציפורניים שלנו גם עשויות מאותו החומר וכמו שהציפורן מאוד רכה לאחר אמבטיה חמה אז כך גם השיער מתרכך במים ואז קל לקרוע אותו ולשחוק את השערה.

כאשר אנו מסרקים שיער עם מברשת רגילה ונתקלים בקשרים אנו מפעלים כח על מנת לפתוח את הקשרים. שיער רטוב, הוא כאמור רגיש יותר ואז סירוק במברשת רגילה קורע אותו. הכאב וגוש השערות שיש במברשת מוכיחים זאת. בנוסף הברשה במברשת רגילה שוחקת את מעטפת השערה ויוצרת שיער שנראה עייף וכן קצוות מפוצלים. בשיער עם קצוות מפוצלים ובשיער פגום בכלל יש יותר קשרים כי השערות הפגומות נתפסות זו בזו. לכן מעצבי שיער וכתבות על בריאות השיער ממליצים לא לסרק שיער רטוב במברשת רגילה אך בפועל הרי מסתרקים במקלחת או לאחריה כשהשיער רטוב. בעיה. ובדיוק לשם כך פותחה המברשת הרטובה שיודעת לטפל נכון בסירוק שיער גם כשהוא רטוב.

למי המברשת מיועדת

המברשת הרטובה אהובה על נשים, גברים, וילדים בכל הגילאים – גם כאלה שבורחים למראה מברשת! היא מעולה גם להברשת תוספות שיער ופיאות, ומתאימה לשימוש במקלחת, אחרי המקלחת, במספרה, בים או בבריכה. בכל מקום, בכל מצב, הברשה במברשת הרטובה משאירה שער יפה, רך, בריא וללא קשרים. זו המברשת שכולם רבים עליה, אז ממומלץ לנצל את מגוון הצבעים ולקנות אחת לכל בן משפחה.


למה היא מתאימה לי

נשים

brush_tangles

לא משנה איזה סוג שיער יש לך, עם המברשת הרטובה יהיה לך הרבה יותר נעים להסתרק ויישאר לך יותר שיער על הראש. שיערך יהיה בריא וחיוני יותר ומשך הסירוק יהיה קצר הרבה יותר כי מסתרקים בתנועה אחת מהקרקפת עד לסוף השיער. ויש את המברשת הרטובה בגרסת המיני שתוכלי לשאת בקלות בתיק ולהנות מסירוק נעים בכל מקום.

גברים

קודם כל יותר נעים להסתרק עם המברשת הרטובה כי היא פשוט עושה עיסוי נעים לקרקפת המועיל לזרימת הדם באיזור. בנוסף יותר ויותר גברים משתמשים בתוספות שיער והעדינות של המברשת תדאג שהשיער היקר הזה ישאר על הראש שלך.

ילדות

כשהילדה כבר עייפה אחרי המקלחת היא ממש לא סבלנית לסרוק כואב. בייחוד שהצמות והקוקיות שעשינו לה בבוקר יצרו קשרים נוראיים. פתיחת הקשרים עם המברשת הרטובה היא כל כך קלה שהילדה שלך תוכל ותרצה אפילו להסתרק לבד. לילדים קטנים אפשר לתת את המברשת הרטובה בגרסת המיני שמתאימה לכף היד הקטנה שלהם.

תוספות שיער

לא משנה אם התוספות מחוברות בהלחמה בקליפס או בכל שיטה אחרת הן מאוד עדינות ודורשות הברשה עדינה ושהמברשת לא תיתפס בחיבור. אין מברשת עדינה כמו המברשת הרטובה שתבטיח שהשיער היקר לך יישאר מחובר כהלכה.

פאות

גם אם שיער הפאה חזק עדין החיבור שלו הוא נקודת חולשה ויש לנקוט משנה זהירות בסירוק הפאה היקרה. העדינות של המברשת הרטובה תאפשר לך לסרק את הפאה ולשמור הן על השערות מחוברות והן על הרשת לה מחובר השיער.

אנשים עם שיער דליל

לנשירת שיער יש סיבות רבות אך אם ברצונך לשמור על השיער שעל ראשך, המברשת הרטובה תאפשר לך להסתרק העדינות וביעילות מירבית.

נשים עם שיער פגום

הרבה נשים סובלות משיער שנפגם עקב טיפול בחום (פן והחלקה) או עקב שימוש בכימיקלים (צבע, הבהרת שיער). לשיער פגום יש 2 בעיות המשפיעות אחת על השניה. השיער שביר יותר מהרגיל והשיער נוטה להסתבך בקשרים. לכן יש לסרק שיער פגום כשהוא יבש או רטוב מאוד בעדינות ולשם כך נועדה המברשת הרטובה.

 

B832W-YL Squirt in Yellow

הטכנולוגיה

סודה של המברשת הרטובה הוא בסיבים "החכמים" שפותחו בטכנולוגיה ייחודית שנקראת InteliflexTM. הסיבים דקים מאוד אך חזקים ומאד גמישים ועמידים. מדוע הסיבים האלו נקראים חכמים – כי גמישותם משתנה, הם רכים בתנועת הברשה אחת וקשיחים באחרת. כמו כן הם בעלי אלסטיות גבוהה כך שיש להם יכולת יוצאת דופן לחזור בזריזות לצורתם המקורית לאחר כיפוף. הגמישות משתנה בהתאם להתנגדות השיער ומונעת משיכה, קריעה, ושבירה של השיער. אין תלישת שיער, אין קצוות מפוצלים אלא שיער בריא, יפה, ונקי מקשרים. וזה מה זה נעים…


בנוסף לטכנולוגיה, מה עוד מיוחד במברשת

 • גוף המברשת מצופה בגומי נעים למגע שמאפשר אחיזה איתנה אפילו  שהיד רטובה ושמנונית ממרכך השיער.
 • למברשת ידית עם רוחב משתנה כך שלא משנה מה גודל היד שלך, תימצא נקודת האחיזה הנוחה.
 • לכל סיב במברשת יש כדור בקצהו אשר מעסה את הקרקפת ויוצר תחושה מאוד נעימה ויש האומרים ממכרת.
 • המברשת מגיעה במגוון צבעים כך שכל בן משפחה ידע מה המברשת שלו

 

 

FacebookMore...