*"מבצע לא טוב, לא כסף" – במידה ואינך שבע רצון מהמוצר והמוצר שרכשת משתתף במבצע והמבצע מצויין על חשבונית הקניה – הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת מאתנו באתר זה במסגרת המבצע בתוך 14 יום מיום קבלתם, באריזתם המקורית, ללא פגם ולאחר פניה אלינו דרך דף "צור קשר" באתר. את המוצר וחשבונית הקניה יש לשלוח אלינו בדואר רשום. עם הגעת המוצר אלינו, יבוטל החיוב שחויבת, למעט דמי משלוח.

1.      כללי

1.1.   האתר והחנות (להלן "האתר") מנוהלים ומופעלים ע"י חברת זולר טרייד בע"מ (להלן "החברה").

1.2.   הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את התקנון וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה אל בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו ע"פ תקנון זה.

1.3.   החברה אינה מתחייבת ששירותי האתר לא ישתבשו, יופרעו או יופסקו והיא לא תישא בכל אחריות כלפי משתמש במקרה של שיבושים או הפרעות כאמור. גלישה או שימוש באתר נעשים על אחריות המשתמש בלבד.

1.4.   אחריותה של החברה לביצוע הזמנה מוגבלת לערך הכספי של המוצרים נשוא ההזמנה.

1.5.   האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד.

1.6.   החברה מתחייבת לשמור על פרטיות הרוכש. פרטי פעולת הרכישה ופרטי הרוכש ישמשו לשימושה הפנימי של החברה בלבד ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט העברת הפרטים לחברת האשראי לשם קבלת אישור לביצוע עסקת הרכישה וכן לגורם המספק לצורך ביצוע המשלוח. הרוכש מסכים כי החברה תשמור את כתובתו, מספר הטלפון שלו וכתובת המייל שלו במערכת נתוניה על מנת לעדכן אותו במידע שיווקי אלא אם כן הרוכש ביקש שלא לקבל מידע זה.

1.7.   החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות התקנון מידי פעם בפעם. לקבלת הגרסה העדכנית אנא הקפד להתעדכן באתר. הגרסה המופיעה באתר היא הקובעת בכל עת ולכל רכישה.

1.8.   כל המחירים כוללים מע"מ

2.      רכישה באתר

2.1.   כל אדם מעל גיל 18 הכשיר לבצע פעולות רכישה של מוצרים המוצעים באתר ו/או כל גוף משפטי, המאוגד ו/או הרשום בישראל, והמוסמך לבצע פעולות רכישה של מוצרים המוצעים באתר, רשאי לבצע פעולת רכישה באתר בכפוף לתנאי תקנון זה.

2.2.   על המשתמש להיות בעל תא דואר ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל. במידה והלקוח מתגורר באיזור אליו דואר ישראל לא מבצע משלוחים תבוטל העסקה.

2.3.   החברה תעדכן אם המוצרים אינם קיימים עוד במלאי ואולם ייתכנו מקרים בהם ייעשו מספר רב של הזמנות ביום אחד והנתונים אודות המלאי לא יעודכנו באופן מיידי, אלא זמן סביר לאחר מכן. בוצעה הזמנה ולאחר מכן הוברר כי המוצרים שהוזמנו כבר אזלו מהמלאי, תעדכן החברה את המזמין ולמזמין לא תקום כל טענה או תביעה כלפי החברה.

3.      אמצעי תשלום

3.1.   אנו מכבדים את כרטיסי האשראי הבאים: מסטרקרד, ויזה ואמריקן אקספרס.

3.2.   כמו כן אנו מכבדים את שירות התשלומים PayPal

3.3.   שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי לביצוע  העסקה.

4.      משלוחים

4.1.   המשלוח ישלח תוך 7 ימי עסקים מיום אישור העסקה על ידי חברת האשראי.

4.2.   המוצרים יסופקו באמצעות דואר ישראל בדואר רגיל, רשום או שליחים לפי בחירתו של הלקוח ובעלות משתנה. המוצרים יסופקו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שישלחו בדואר רגיל אינם ניתנים לבקרה ע"י החברה.

4.3.   משלוח בדואר שליחים עד הבית מתבצע רק לישובים המופיעים באתר דואר ישראל ככאלו שמבוצע אליהם השירות האמור. בכל ישוב שאינו מופיע ברשימה יתבקש הלקוח לאסוף את החבילה מסניף הדואר הקרוב. במידה ולקוח הזמין משלוח עד הבית והישוב אינו ברשימה, יזוכה הלקוח על תוספת המחיר בגין המשלוח המיוחד. בעסקאות בהן המשלוח עד הבית הינו בחינם – ההטבה אפשרית רק בישובים המופיעים ברשימה ובכל ישוב אחר יתבקש הלקוח לאסוף את החבילה מסניף הדואר הקרוב.

4.4.   במידה והמשלוח אבד בדואר (לא הגיע ללקוח בתוך 21 יום ממועד המשלוח), החברה תשלח את החבילה שנית בדואר ישראל רגיל מהר ככל הניתן.

5.      ביטול עסקה והחזרות

5.1.   מדיניות ביטול עסקאות הינה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981

5.2.   הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת מאתנו באתר זה בתוך 14 יום מיום קבלתם, באריזתם המקורית, ללא פגם ובלי שנעשה בהם שימוש ולאחר פניה אלינו דרך דף "צור קשר" באתר. את המוצר וחשבונית הקניה יש לשלוח אלינו בדואר רשום. עם הגעת המוצר אלינו, יבוטל החיוב שחויבת, למעט: א. דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם ב. דמי משלוח ג. דמי ביטול עסקה כפי שיגבו ע"י חברת האשראי.

5.3.   במידה והמוצר שרכשת משתתף במבצע "לא טוב, לא כסף" והמבצע מצויין על חשבונית הקניה – הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת מאתנו באתר זה במסגרת המבצע בתוך 14 יום מיום קבלתם, באריזתם המקורית, ללא פגם ולאחר פניה אלינו דרך דף "צור קשר" באתר. את המוצר וחשבונית הקניה יש לשלוח אלינו בדואר רשום. עם הגעת המוצר אלינו, יבוטל החיוב שחויבת, למעט דמי משלוח.

5.4.   למרות רמתם הגבוהה של מוצרינו יתכנו תקלות. אם קיבלת מוצר פגום, אנא שלח את המוצר אלינו לבדיקה. באם המוצר ימצא פגום אנו נדאג להחליפו באחר.

6.      קניין רוחני

האתר מכיל יצירות שונות המוגנות בזכויות יוצרים ומוצרים המסומנים בסימני מסחר אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. אין להעתיק כל חלק מן האתר למטרה כלשהי או לעשות בו כל שימוש למעט, כמובן, דפדוף בו ו/או ביצוע הזמנה על פי הוראותיו.