(0) עגלה
  • אין מוצרים בעגלה.

קלאסי ורוד

The Wet Brush » קלאסי ורוד

קלאסי ורוד

₪69.9

הסיבים החכמים, שמתירים קשרים בקלות, לא תולשים שיער ומפחיתים קצוות מפוצלים. תיאור מוצר

במבט ראשון, המברשת הרטובה נראית כמברשת רגילה אבל שימוש אחד בלבד יבהיר לנשים, גברים, וילדים מדוע זו המברשת להתרת קשרים הטובה בעולם והנמכרת ביותר בארה"ב. סיבי המברשת החכמים מאפשרים סירוק עדין ויעיל, אפילו של שיער רטוב, כך שפחות שיער ניזוק, ניתלש או נקרע והתוצאה – שיער בריא, יפה ומלא יותר. נסי. תביני.

הסיבים החכמים, שמתירים קשרים בקלות, לא תולשים שיער ומפחיתים קצוות מפוצלים. הראש הכדורי של הסיבים המענג ומעסה את הקרקפת תוך המרצת זרימת הדם. ציפוי הגומי המאפשר אחיזה טובה גם בידיים רטובות ואף בידיים חלקלקות ממרכך השיער. כל אלה הן הסיבות לכך שכל כך הרבה נשים, גברים וילדים בכל הגילאים, בחרו במברשת הרטובה לשימוש במקלחת, אחרי המקלחת, במספרה, בים או בבריכה. בכל מקום, בכל מצב, הברשה במברשת הרטובה משאירה שער יפה, רך, בריא וללא קשרים. המברשת הרטובה כל כך עדינה שהיא אפילו מתאימה לסרוק פאות ותוספות שיער. זו המברשת שכולם רבים עליה, אז ממומלץ לנצל את מגוון הצבעים ולקנות אחת לכל בן משפחה.

מידע נוסף

תכונות ויתרונות המברשת

סיבים חכמים – סיבי המברשת רכים וגמישים ועשויים בטכנולוגית IntelliflexTM, שיער בריא – אינה פוגעת בשיער כמו מברשות אחרות, לא קורעת – משאירה את השיער על הראש ולא על המברשת, פותחת בקלות קשרים בשיער, עובדת מעולה על שיער רטוב וכמובן גם על יבש, מתאימה לנשים, גברים וילדות, פתרון מעולה לפאות ותוספות שיער, סרוק עדין לנשים עם שיער פגום, עשויה מחומרים מעולים. המברשת הרטובה תשמש אותך זמן ממושך גם בשימוש אינטנסיבי.