מה הפתרון הטוב ביותר לקשרים? Ynet

Ynet

 

כתבה מידיעות אחרונות 25.9.13 -זמנים מודרנים: ברכה בודקת

ברכה-בודקת (2)

כתבה מעיתון ממון 23.9.13

ממון 23.9 - השוואת מברשות שיער

עובד מצויין על השיער הארוך שלי

b830w-pink

יש לי שיער ארוך- חלק ומגיע כמעט עד הטוסיק. הוא מתמלא קשרים בקלות ואני חייבת להבריש אותו לפני שאני חופפת אחרת לא אצליח לפתוח את הקשרים אחרי החפיפה. הייתי משתמשת במרככי שיער יקרים רק כדי להקל קצת על התרת הקשרים, אבל עדיין לקח לי המון זמן וכאב (להתיר קשרים) ולהגיע למצב של שיער חלק.

הזמנתי את המברשת הזו וניסיתי אותה מיד על שיער יבש, שהיה מוברש מקודם, והמברשת עברה בקלות בלי להתפס ולמשוך את השיער בכלל.
אח״כ ניסיתי אותה אחרי חפיפה – בלי להבריש לפני החפיפה כמו שאני עושה בד״כ – ולא היתה לי שום בעיה ב-כ-ל-ל – זו היתה הברשת שיער רטוב הכי מהירה והכי קלה שהיתה לי אי פעם, וללא כאבים. חששתי שאולי המברשת לא חדרה לכל השיער כי זה פשוט עבד יותר מידי טוב, אז עברתי על השיער במברשת הרגילה שלי וללא היו קשרים כלל.
כמו שברור מאליו, אני מ-א-ד מרוצה מהמברשות הזו ולא הייתי יכולה להיות יותר מרוצה.
אה, וגם קניתי באותו זמן מסרק להתרת קשרים… וזה לא עבד- הוא כל הזמן נתקע בקשרים.
משתמשת שזהותה אומתה ע"י אמזון

סירוק שיער הבת שלי הפך לחוויה נעימה!

b830w-yellow

לביתי בת ה-6 יש שיער ארוך. הברשת השיער שלה כשהוא רטוב היתה תמיד חוויה איומה וכואבת, עד שנודע לנו על המברשת הזאת מהספרית שלנו.  היא מ-ד-ה-י-מ-ה. אני יכולה להבריש את השיער הרטוב לכל עומקו, אפילו כשהוא נראה כפקעת קשרים. ההברשה מהירה וללא כאב!  ממש אין לי מילים לתאר כמה המברשת טובה. קניתי אותה מהמספרה ב-20 דולר והייתי עושה את זה שוב….
סטסי ס.

אין לי מושג איך זה עובד אבל זה עובד!

5המברשת הזאת היתה הימור. חיפשתי מברשת שתעשה את הברשת השיער שלי ושל בנותי פחות כואבת, והחלטתי לנסות את המברשת הרטובה. ההימור השתלם כי משום מה, המברשת הזאת עושה את העבודה, ויחסית בלי כאב. אני לא יודעת מה מיוחד בה. הזיפים שלה די רכים… אבל לא רכים מידי כי הם עדיין חודרים לכל שכבות השיער. בהתחלה זה מרגיש כאילו המברשת לא מברישה, כי אין כאב, אבל פתאום מגלים שהקשרים נעלמו. אני שוקלת לקנות עוד אחת כדי שתהיה לנו אחת במקלחת ואחת בחדר השינה.
קים א.

זה עובד!

b830w-blue

אני מתה על המברשת הזאת! יש לי שיער מאד ארוך, דק, ובלונדיני מחומצן. עד עכשיו, אפילו אם הייתי מברישה את השיער לפני חפיפה ומשתמשת בהמון מרכך, פקעות שיער היו נתלשות בזמן הברשת השיער הרטוב ומצטברות במברשת. אבל עם המברשת הרטובה, פשוט ״עוברת״. אין לי מושג איך זה עובד, אבל זה עובד! וזה לא כואב או תולש שיער בכלל. הלוואי שהיתה לי את המברשת הזאת כשהייתי קטנה. אבל היא לחלוטין מונעת אצלי שבירת שיער, והשיער שלי נראה הרבה יותר יפה ויותר בריא בזכות המברשת הזאת.
קירסטן

מ-ד-ה-י-מ-ה למרבה האכזבה

1הייתי קצת מאוכזב מהמברשת הזו. תקראו לי סדיסט, אבל אני מ-ת על ההתבכיינות והצעקות של הילדים שלי כל בוקר וערב כשמגיע הזמן להסתרק. זה כ״כ נעים לשמוע אותם בוכים וטוענים שמענים אותם בזמן שאני מבריש את שיערם בעדינות ואהבה. כל ערב אני שופך 2 ליטר של מרכך שיער, מחליק שיער, קרם לפתיחת קשרים, ועוד מיני מינים של כימיכלים מזדמנים, רק כדי למנוע את התפתלויות הכאב שלהם והצווחות.
והנה מופיעה המברשת הרטובה. המברשת הזאת גולשת בקלות על פני הקשרים הכי סבוכים. פוטרתי מעבודתי כפותח קשרים מקצועי, וזה גם הסוף לזמן האיכות שאני מבלה עם ילדי בתלישת שיערם משורשיו תוך כדי הברשתו. יש לי שתי בנות עם תלתלים צפופים וסבוכים ואני אבא עם שיער קצר, אז היכולות שלי כסטייליסט שיער מוגבלות. אבל עכשיו, עם המברשת הזאת,  אני מפתח כישורים אמנותיים כאמן עיצוב שיער. אבל בכל הרצינות, המברשת הזאת שינתה את מערכת היחסים שלי עם בנותיי. אני לא מאמין שהיינו צריכים לעבור 10 מברשות ״מדהימות״ רק כדי לגלות את המברשת הזו שפשוט שנתה את חוקי המשחק. השיפור היחיד שאפשר לדמיין בה הוא שהיא גם תוציא את הבנות מהמיטה בבוקר כדי להגיע בזמן לבית הספר.
ג'ונתן ויטנקו

מברשת מ-ד-ה-י-מ-ה!

b830w-purple

לא כ״כ האמנתי לטענות הפרסום של המברשת הזאת, אבל לשמחתי, הופתעתי לטובה. אני בד״כ צריכה להשתמש במרכך מתיר-קשרים לפני שאני מברישה את השיער, אבל עם המברשת הזאת אני לא צריכה. בנוסף, יש לי ילדה בת 10 ששונאת להסתרק בגלל הקשרים, וגם היא מתה על המברשת הזאת. נגמרו המריבות איתה להסתרק בבוקר לפני בית הספר. אני מאד ממליצה על המברשת הזאת!!!!!
ג'ין דו

מברשת מעולה

11

זו מברשת מדהימה. כ״כ עדינה בשיער רטוב ולא מכאיבה בזמן פתיחת קשרים. הזמנתי 3 רק למקרה שיפסיקו לייצר אותה. אני לעולם לא אהיה יותר בלי המברשת הזאת!
אליסון ג'

פשוט נפלא

13

לסרק את ביתי בת ה-6 לאחר המקלחת היה פשוט סיוט. יש לה שיער ארוך, עבה ומתולתל שתמיד יש בו המון קשרים. הספר שלי המליץ לי על המברשת הזו ואמר שהיא פותח קשרים בקלות. עם המברשת הזו הבת שלי מסתרקת לבד ומסוטה מזה שזה לא כואב. אני בהחלט ממליצה עליה.
מרגרט

אהבתי וקניתי עוד

b830w-pink

יש לי שיער מאוד מתולתל ואם אני לא מסתרקת במקלחת כשהשיער רטוב, הוא נהיה בלתי אפשרי לסירוק כשהוא מתייבש ואם אני מתעקשת אז השיער נראה כמו רעמה של אריה בגלל החשמל הסטטי. תמיד שנאתי להסתרק באמבטיה כי יש לי כל כך ה-ר-ב-ה קשרים וזה כואב לי שאני מסתרקת בכוח אפילו אם אני שמה טון קונדישינר אז החלטתי לנסות את המברשת הזו. אני אוהבת אותה. אני משתמשת בה כל מקלחת וזה לא כואב כלל. חבל שלאימא שלי לא הייתה כזאת מברשת כשהייתי ילדה…. שנאתי שהיא סרקה אותי. לא רק שהמברשת הזו עדינהת היא פשוט עושה עבודה מצויינת ויש לי פחות קצוות מפוצלים מאז שעברתי למברשת הזו. אני מאוד ממליצה וסיפרתי לכל חברותי עליה.
אליזה גרבס

 

 

 

FacebookMore...