למה צריך את המברשת הרטובה?

כאשר אנו מסרקים שיער עם מברשת רגילה ונתקלים בקשרים אנו מפעלים כח על מנת לפתוח את הקשרים. שיער רטוב, הוא כאמור רגיש יותר ואז סירוק במברשת רגילה קורע אותו. הכאב וגוש השערות שיש במברשת מוכיחים זאת. בנוסף הברשה במברשת רגילה שוחקת את מעטפת השערה ויוצרת שיער שנראה עייף וכן קצוות מפוצלים. המברשת הרטובה פותרת את כל זה.


מה מיוחד במברשת?

  • סיבים חכמים – סיבי המברשת רכים וגמישים ועשויים בטכנולוגית IntelliflexTM
  • שיער בריא – אינה פוגעת בשיער כמו מברשות אחרות
  • לא קורעת – משאירה את השיער על הראש ולא על המברשת
  • פותחת בקלות קשרים בשיער
  • עובדת מעולה על שיער רטוב וכמובן גם על יבש
  • מתאימה לנשים, גברים וילדות
  • פתרון מעולה לפאות ותוספות שיער
  • סרוק עדין לנשים עם שיער פגום
  • המברשת המקצועית הנמכרת בארה"ב


למי מתאימה המברשת?

נשים

brush_tangles

לא משנה איזה סוג שיער יש לך, עם המברשת הרטובה יהיה לך הרבה יותר נעים להסתרק ויישאר לך יותר שיער על הראש. שיערך יהיה בריא וחיוני יותר ומשך הסירוק יהיה קצר הרבה יותר כי מסתרקים בתנועה אחת מהקרקפת עד לסוף השיער. ויש את המברשת הרטובה בגרסת המיני שתוכלי לשאת בקלות בתיק ולהנות מסירוק נעים בכל מקום.

גברים

קודם כל יותר נעים להסתרק עם המברשת הרטובה כי היא פשוט עושה עיסוי נעים לקרקפת המועיל לזרימת הדם באיזור. בנוסף יותר ויותר גברים משתמשים בתוספות שיער והעדינות של המברשת תדאג שהשיער היקר הזה ישאר על הראש שלך.

ילדות

כשהילדה כבר עייפה אחרי המקלחת היא ממש לא סבלנית לסרוק כואב. בייחוד שהצמות והקוקיות שעשינו לה בבוקר יצרו קשרים נוראיים. פתיחת הקשרים עם המברשת הרטובה היא כל כך קלה שהילדה שלך תוכל ותרצה אפילו להסתרק לבד. לילדים קטנים אפשר לתת את המברשת הרטובה בגרסת המיני שמתאימה לכף היד הקטנה שלהם.

תוספות שיער

לא משנה אם התוספות מחוברות בהלחמה בקליפס או בכל שיטה אחרת הן מאוד עדינות ודורשות הברשה עדינה ושהמברשת לא תיתפס בחיבור. אין מברשת עדינה כמו המברשת הרטובה שתבטיח שהשיער היקר לך יישאר מחובר כהלכה.

פאות

גם אם שיער הפאה חזק עדין החיבור שלו הוא נקודת חולשה ויש לנקוט משנה זהירות בסירוק הפאה היקרה. העדינות של המברשת הרטובה תאפשר לך לסרק את הפאה ולשמור הן על השערות מחוברות והן על הרשת לה מחובר השיער.

אנשים עם שיער דליל

לנשירת שיער יש סיבות רבות אך אם ברצונך לשמור על השיער שעל ראשך, המברשת הרטובה תאפשר לך להסתרק העדינות וביעילות מירבית.

נשים עם שיער פגום

הרבה נשים סובלות משיער שנפגם עקב טיפול בחום (פן והחלקה) או עקב שימוש בכימיקלים (צבע, הבהרת שיער). לשיער פגום יש 2 בעיות המשפיעות אחת על השניה. השיער שביר יותר מהרגיל והשיער נוטה להסתבך בקשרים. לכן יש לסרק שיער פגום כשהוא יבש או רטוב מאוד בעדינות ולשם כך נועדה המברשת הרטובה.

FacebookMore...