(0) עגלה
  • אין מוצרים בעגלה.

פרו-סלקט אדום

The Wet Brush » פרו-סלקט אדום

פרו-סלקט אדום

₪89

מברשת שיער ייחודית לסירוק ללא נזק לשיער ופתיחת קשרים בקלות. בסוד של המברשת זה הסיבים החכמים שלא תולשים שיער ומפחיתים קצוות מפוצלים. תיאור מוצר

במבט ראשון, המברשת הרטובה נראית כמברשת רגילה אבל שימוש אחד בלבד יבהיר לנשים, גברים, וילדים מדוע זו המברשת להתרת קשרים הטובה בעולם והנמכרת ביותר בארה"בסיבי המברשת החכמים מאפשרים סירוק עדין ויעיל, אפילו של שיער רטוב, כך שפחות שיער ניזוק, ניתלש או נקרע והתוצאה – שיער בריא, יפה ומלא יותר. נסי. תביני.

הסיבים החכמים, שמתירים קשרים בקלות, לא תולשים שיער ומפחיתים קצוות מפוצלים. הראש הכדורי של הסיבים המענג ומעסה את הקרקפת תוך המרצת זרימת הדם. ציפוי הגומי המאפשר אחיזה טובה גם בידיים רטובות ואף בידיים חלקלקות ממרכך השיער. כל אלה הן הסיבות לכך שכל כך הרבה נשים, גברים וילדים בכל הגילאים, בחרו במברשת הרטובה לשימוש במקלחת, אחרי המקלחת, במספרה, בים או בבריכה. בכל מקום, בכל מצב, הברשה במברשת הרטובה משאירה שער יפה, רך, בריא וללא קשרים. המברשת הרטובה כל כך עדינה שהיא אפילו מתאימה לסרוק פאות ותוספות שיער. זו המברשת שכולם רבים עליה, אז ממומלץ לנצל את מגוון הצבעים ולקנות אחת לכל בן משפחה.